Kommunikatsiooni anatoomia koolitus

See ei ole klassikaline PR-kommunikatsiooni koolitus. Tegu on ebatraditsioonilise käsitlusega kommunikatsioonist, mis on äärmiselt kasulik igale koolitusel osalejale. Kommunikatsiooni anatoomia koolitusel tegelen ma inimsuhetega, neist kõige enam meie enda sees toimuva kommunikatsiooniga.

Tänapäeval on organisatsioonide üks suuremaid murekohti tegelikult kommunikatsioon. Sisemine kommunikatsioon: Kui inimesed muutuvad teadlikumaks ja tundlikumaks suhtlejaks ning saavad aru, miks on oluline olla parem kuulaja, tõstab see vastastikust sünergiat. Kui sünergia on positiivne, siis muutub keskkond turvaliseks ja inspireerivaks ruumiks. Ruumiks, kus kõikide anded on kaasatud ja maksimaalselt rakendatud.

Tegu on koolitusega, mille peale inimesed ütlevad: “See on see, mida me teadsime, aga nüüd me ka teadvustame seda.”

Kommunikatsiooni anatoomia koolitusel teadvustad:

– kuidas olla parem suhtleja;
– kuidas saavutada harmoonilisemad inimsuhted;
– kuidas olla iseenda ja ümbritseva maailmaga paremates suhetes.

Koolitust läbides näed seoseid selle vahel, kuidas meie suhe iseendaga mõjutab kõiki teisi suhteid ning annab sulle vastuse, kuidas parandada suhete kvaliteeti. Olgu need töö- või erasuhted – koolitus loob eeltingimused selleks, et koostöö inimeste vahel võiks olla parem ja sügavam ning arvestaks üksteise andeid tundlikkuse ja kuulamise oskuse kaudu.

Kommuniktsiooni anatoomia koolitus on mõeldud:

– ettevõttele või organisatsioonile, kes soovib panustada oma inimestesse ja paremasse koostöövõimesse;
– neile, kes peavad oluliseks sotsiaalse töökeskkonna atmosfääri ja soovivad edendada inimese paremat suhestustumist iseenda ja ümbritseva keskkonnaga;
– neile, kes tahavad aidata oma meeskonnal tulla paremini toime muutuste ja muudatusega;
– neile, kes soovivad toime tulla muudatustega sisemisel tasandil, iseenda sees, arendada psühholoogilist eneseregulatsiooni oskust ja edendada stabiilsust ning kohanemisvõimet.

​Koolitused

Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast. Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Nõustamine ja konsultatsioon

Kommunikatsiooninõustamisel saad kõik vajalikud tööriistad selleks, et juhtida iseenda sisemaailma ja muuta suhtlus välismaailmaga nauditavamaks ja kergemaks! Esimesi tulemusi tunnetad juba järgmisel koosolekul või kohtumisel.

Juhendatud meditatsioon

Kutsu Erki meditatsioon tegema oma sõpradele või töötajatele? Vaata, millised on võimalused, et kogeda rännakut oma sisemaailma korrastamiseks.