Video

Slider

Skills

UI/UX Design
70%
Branding
90%
Development
90%
Testing
70%

Counter

0
Satisfied
Partners & Clients
0
Unique & Creative
Projects
0
Company`s Offices
in the World

Price Table

Standard

for small business
$29/mo
  • 3 Users
  • Unlimited Projects
  • Download Prototypes
Get Started

Professional

for companies
$79/mo
  • 20 Users
  • Unlimited Projects
  • Download Prototypes
Get Started

Map

Testimonials

Erki oli meie ühise projekti raames, milleks oli avalik koolitus teemal „Leia enda sisemine tasakaal“ äärmiselt põhjalik, mõeldes kaasa nii koolituse ülesehituse, sisu kui ka muude detailide osas. Suhtlus temaga oli produktiivne ja äärmiselt meeldiv. Inimesena on ta väga soe, eristudes enda rahuliku meele ja kindla jalgealusega paljudest teistest. Lisaks on Erki suurepärane kuulaja ja andekas lahenduste leidja.
Erki poolt läbi viidud koolituse tagasisides hinnati teda osalejate poolt eranditult maksimum punktidega. Tegemist oli kindlasti väga vajaliku ja eduka koolitusega, millest osalenud jäid väga rahule. Kindlasti jätkame Erkiga koostööd ka tulevikus.

Mari Tepo

Eesti Konverentsi Keskus

Tänapäeva aina kiirenevas ühiskonnas on oskus muutusega toime tulla justkui üliinimlik võime, mis annab sulle eelised nii äris kui ka eraelus. Erki Kaikkoneni koolituste abil oskad paremini kaardistada just neid põhjuse ja tagajärje seosed, mis ei ole nii ilmselgelt märgatavad, aga tihti määravad ära protsessi ja seeläbi ka lõpptulemuse. Erkit eristab teistest koolitajatest see, et tema koolituste sisu ei ole ainult kokku kogutud informatsioon, vaid kõik edasi antav on ka reaalselt läbi katsetatud ja see toimib. Kahtlemata on tegu ainulaadse ning erakordse teerajajaga enda sisemaailma juhtimise ja kommunikatsiooni alal Eestis, kelle koolituste tulemusena oskad muutuse, kui kõige suurema katsumusega enda sees ja ümber tõhusamalt toime tulla. Soovitan väga!”

Kevin Chris

Antiigi- ja kingitustepoe Wonders & Wonders asutaja ja tegevjuht

Koostöö Erkiga on olnud kasulik ja rikastav väga mitmel tasandil. Siiralt soovitan!
Erki koolitus on olnud üks olulisemaid osi meie meeskonna kasvust. Tänu koolitusele on meie meeskonna omavahelised suhted paranenud, kaadrivoolavus vähenenud, rahulolutunne kasvanud, isikliku vastutuse rakendamine tihenenud ja ennekõik teadlikkus iseendast suurenenud. Seega on hindamatut kasu saanud kogu meie organisatsioon.
Koolitusele sooviksin juurde anda veel kompaktsust, konkreetsust ja rohkem elulisi näiteid.

Rain Tunger

Rataskaevu 16

Action

The Unique Solutions for Your Business

Cras scelerisque tempor orci, vel convallis purus eleifend luctu quisque semper rhoncus quam id sollicitudin.
Get in Touch
​Koolitused

Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast. Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Nõustamine ja konsultatsioon

Kommunikatsiooninõustamisel saad kõik vajalikud tööriistad selleks, et juhtida iseenda sisemaailma ja muuta suhtlus välismaailmaga nauditavamaks ja kergemaks! Esimesi tulemusi tunnetad juba järgmisel koosolekul või kohtumisel.

Juhendatud meditatsioon

Kutsu Erki meditatsioon tegema oma sõpradele või töötajatele? Vaata, millised on võimalused, et kogeda rännakut oma sisemaailma korrastamiseks.