„Erki on võrratu jutuvestja. Tema lood on huvitavad, põnevad ja muidugi õpetlikud. Aeg, mis tema juttudega on veedetud, ei ole kunagi kadunud aeg, see on aeg, mille alateadvus salvestab, kaasa võtab ja õigel hetkel ja õiges kohas uuesti meelde tuletab. Ta ei väsi uute teemade üle mõtisklemast ega maailma lahti seletamast. Ühegi teema puhul ei piirdu ta pealispinnal surfamisega, vaid sukeldub sügavustesse, kust toob kaasa pärle, mida teistega jagada.“

​Koolitused

Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast. Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Nõustamine ja konsultatsioon

Kommunikatsiooninõustamisel saad kõik vajalikud tööriistad selleks, et juhtida iseenda sisemaailma ja muuta suhtlus välismaailmaga nauditavamaks ja kergemaks! Esimesi tulemusi tunnetad juba järgmisel koosolekul või kohtumisel.

Juhendatud meditatsioon

Kutsu Erki meditatsioon tegema oma sõpradele või töötajatele? Vaata, millised on võimalused, et kogeda rännakut oma sisemaailma korrastamiseks.