Tänapäeva aina kiirenevas ühiskonnas on oskus muutusega toime tulla justkui üliinimlik võime, mis annab sulle eelised nii äris kui ka eraelus. Erki Kaikkoneni koolituste abil oskad paremini kaardistada just neid põhjuse ja tagajärje seosed, mis ei ole nii ilmselgelt märgatavad, aga tihti määravad ära protsessi ja seeläbi ka lõpptulemuse. Erkit eristab teistest koolitajatest see, et tema koolituste sisu ei ole ainult kokku kogutud informatsioon, vaid kõik edasi antav on ka reaalselt läbi katsetatud ja see toimib. Kahtlemata on tegu ainulaadse ning erakordse teerajajaga enda sisemaailma juhtimise ja kommunikatsiooni alal Eestis, kelle koolituste tulemusena oskad muutuse, kui kõige suurema katsumusega enda sees ja ümber tõhusamalt toime tulla. Soovitan väga!”

​Koolitused

Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast. Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Nõustamine ja konsultatsioon

Kommunikatsiooninõustamisel saad kõik vajalikud tööriistad selleks, et juhtida iseenda sisemaailma ja muuta suhtlus välismaailmaga nauditavamaks ja kergemaks! Esimesi tulemusi tunnetad juba järgmisel koosolekul või kohtumisel.

Juhendatud meditatsioon

Kutsu Erki meditatsioon tegema oma sõpradele või töötajatele? Vaata, millised on võimalused, et kogeda rännakut oma sisemaailma korrastamiseks.