Erki oli meie ühise projekti raames, milleks oli avalik koolitus teemal „Leia enda sisemine tasakaal“ äärmiselt põhjalik, mõeldes kaasa nii koolituse ülesehituse, sisu kui ka muude detailide osas. Suhtlus temaga oli produktiivne ja äärmiselt meeldiv. Inimesena on ta väga soe, eristudes enda rahuliku meele ja kindla jalgealusega paljudest teistest. Lisaks on Erki suurepärane kuulaja ja andekas lahenduste leidja.
Erki poolt läbi viidud koolituse tagasisides hinnati teda osalejate poolt eranditult maksimum punktidega. Tegemist oli kindlasti väga vajaliku ja eduka koolitusega, millest osalenud jäid väga rahule. Kindlasti jätkame Erkiga koostööd ka tulevikus.

​Koolitused

Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast. Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Nõustamine ja konsultatsioon

Kommunikatsiooninõustamisel saad kõik vajalikud tööriistad selleks, et juhtida iseenda sisemaailma ja muuta suhtlus välismaailmaga nauditavamaks ja kergemaks! Esimesi tulemusi tunnetad juba järgmisel koosolekul või kohtumisel.

Juhendatud meditatsioon

Kutsu Erki meditatsioon tegema oma sõpradele või töötajatele? Vaata, millised on võimalused, et kogeda rännakut oma sisemaailma korrastamiseks.