Erkil on ettevõtte nõustaja rollis erakordne võime väga peenetundeliselt ja sügavalt avada meeskonnaliikmete silmi teistsugustele vaadetele ja võimalustele. Tema siiras ja heatahtlik huvi, loob usaldusliku suhte ning tähelepanelik ja rahumeelne kuulamisoskus on julgustav ja aitab avaneda. Erki tugevuseks on tema kogemustepagas, avar maailmavaade ja lai perspektiivide spekter ning loomulikult väga hea oskus sõnastada ja edastada oma sõnumeid.

​Koolitused

Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast. Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Nõustamine ja konsultatsioon

Kommunikatsiooninõustamisel saad kõik vajalikud tööriistad selleks, et juhtida iseenda sisemaailma ja muuta suhtlus välismaailmaga nauditavamaks ja kergemaks! Esimesi tulemusi tunnetad juba järgmisel koosolekul või kohtumisel.

Juhendatud meditatsioon

Kutsu Erki meditatsioon tegema oma sõpradele või töötajatele? Vaata, millised on võimalused, et kogeda rännakut oma sisemaailma korrastamiseks.