Kommunikatsiooni anatoomia koolitus

See ei ole klassikaline PR-kommunikatsiooni koolitus. Tegu on ebatraditsioonilise käsitlusega kommunikatsioonist, mis on äärmiselt kasulik igale koolitusel osalejale. Kommunikatsiooni anatoomia koolitusel tegelen ma inimsuhetega, neist kõige enam meie enda sees toimuva kommunikatsiooniga.

Tänapäeval on organisatsioonide üks suuremaid murekohti tegelikult kommunikatsioon. Sisemine kommunikatsioon: Kui inimesed muutuvad teadlikumaks ja tundlikumaks suhtlejaks ning saavad aru, miks on oluline olla parem kuulaja, tõstab see vastastikust sünergiat. Kui sünergia on positiivne, siis muutub keskkond turvaliseks ja inspireerivaks ruumiks. Ruumiks, kus kõikide anded on kaasatud ja maksimaalselt rakendatud.

Tegu on koolitusega, mille peale inimesed ütlevad: “See on see, mida me teadsime, aga nüüd me ka teadvustame seda.”

Kuulamise koolitus

Kuulamine on inimestevahelise ühenduse eelduseks. Kuulamisoskus kätkeb endas oskust kuulata ennast ja kuulata teisi.

Kehv kuulamine viib rääkija sulgumiseni, usalduse kaotuse ning omavahelise ühenduse ja mõtte katkemiseni. Selle tagajärjel on vastastikune sünergia pärsitud ja koostöö potentsiaal kahjustatud. Muutus paremaks koostööks ja sünergiaks saab alguse kvaliteetsest ja teadlikust kuulamisest. Kuulamise koolitusel saad juhised, kuidas kuulata iseennast ja teisi teadlikumalt, tekitades turvalise ruumi ja keskkonna. Tule ja loo eeldused selleks, et sind ennast suudetaks kuulata kvaliteetsemalt ning oskaksid omalt poolt tunnetada ka rääkija vajadusi. Nii lood viljaka pinnase üksteisemõistmiseks ja koostööks.

Sisemise tasakaalu koolitus

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

​Koolitused

Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast. Kuidas paremini enda vajadusi väljendada, kuulata, parendada koostööd ja luua turvaline keskkond selleks, et rääkida kõige olulisemast.

Nõustamine ja konsultatsioon

Kommunikatsiooninõustamisel saad kõik vajalikud tööriistad selleks, et juhtida iseenda sisemaailma ja muuta suhtlus välismaailmaga nauditavamaks ja kergemaks! Esimesi tulemusi tunnetad juba järgmisel koosolekul või kohtumisel.

Juhendatud meditatsioon

Kutsu Erki meditatsioon tegema oma sõpradele või töötajatele? Vaata, millised on võimalused, et kogeda rännakut oma sisemaailma korrastamiseks.